اسپندش - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

تماس های زمان خاموشی موبایل کد فعال سازی تماس بان

کد تماس بان،سرویس تماس بان،اطلاع رسانی تماس از دست رفته،سرویس تماس بان همراه اول

چرا تماس بان فعال نمیشه،علت فعال نشدن تماس بان،چرا سرویس تماس بان فعال نمیشه،هزینه سرویس تماس بان همراه اول

تماس های زمان خاموشی موبایل کد فعال سازی تماس بان,کد تماس بان،سرویس تماس بان،اطلاع رسانی تماس از دست رفته،سرویس تماس بان همراه اول

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری اپراتو اول با سرویس رایگان «تماس بان» حتی در هنگام در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خود می توانند از تمامی تماس های دریافتی خود مطلع شوند.

بر همین اساس، چنانچه به علت در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خود قادر به دریافت تماس و پاسخگویی نباشید، «تماس بان» پس از اتصال مجدد شما به شبکه همراه اول، شماره تمام کسانی را که در این فاصله با شما تماس گرفته اند به همراه زمان تماس آنها، در یک پیامک برای شما ارسال خواهد کرد.

شاید بسیاری از مشترکان اعتباری تصور کنند که این سرویس فقط برای آن دسته از افرادی فعال خواهد شد که جزء مشترکین دائمی همراه اول هستند که در این باره نیز باید گفت فعال سازی و استفاده از سرویس برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول وجود دارد ضمن آنکه فعال سازی و غیرفعال سازی و بررسی وضعیت سرویس از طریق پیامک میسر خواهد بود.

خبر خوش این اپراتور بزرگ به همراه اولی ها این است که فعال سازی و استفاده از سرویس تماس بان رایگان بوده و اطلاعات مربوط به تماس گیرنده شامل شماره تلفن، تاریخ و زمان تماس از طریق یک پیامک برای مشترکان ارسال می شود.

گفتی است در این پیامک ضمن آنکه شماره تماس گیرنده بصورت کامل برای مشترک دریافت کننده تماس ارسال خواهد شد ، چنانچه مشترک چندین تماس از دست رفته از یک شماره در زمان های مختلف داشته باشد، مجموع تعداد تماس ها به همراه ساعت و روز آخرین تماسِ از دست رفته در قالب یک پیامک به مشترک ارسال می شود.

بر همین اساس می توان گفت که مزیت خاص این سرویس نسبت به سرویس های مشابه ارائه شده توسط دیگر اپراتورها، ارسال حداقل تعداد پیامک جهت اطلاع رسانی تماس های از دست رفته برای مشترکان بوده است.

و اما برای فعال سازی این سرویس جذاب راه ساده ای در پیش روی مشترکان قرار گرفته است و طبق معمول با ارسال پیامک به کدهای تعریف شده می توان این سرویس را فعال یا غیرفعال کرد.

بر اساس این گزارش، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با ارسال عدد ۱ (لاتین)به شماره ۹۹۱۴ سرویس «تماس بان» را فعال ، با ارسال عدد 5 به همین شماره این سرویس را غیرفعال و با ارسال عدد صفر و پیامک خالی در خصوص این سرویس به ترتیب اعلام وضعیت و راهنمای مربوطه را دریافت کنند.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها