اسپندش - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

دلایل و علت مرگ ملیکا کانطوری در شهر کرج 

ملیکا کانتوری کیست,اینستاگرام ملیکا کانتوری,ملیکا کانطوری

ملیکا کانطوری کیست ؟

ملیکا کانطوری  فرزند امیر کانطوری، متولد 21 آذرماه 1376، دختر 21 ساله ی اهل کرج بود. ملینا کانطوری پیش از فوت، فردی مشهور یا به اصطلاح سلبریتی نبوده است و احتمالا علت معروفیت این دختر زیبا پس از مرگش، فعالیت های خانواده ی او در اینستاگرام بوده است. به علاوه‌ی اینکه جوان مرگ شدن یک دختر زیبا در این سن و سال آن هم ناگهانی بسیار ناراحت کننده است و احساسات جامعه را بر می انگیزد.

سایت اسپندش نیز با خانواده‌ی ملیکا همدردی کرده و آرزوی صبر و سلامتی برای بازماندگان او دارد.

 پدر ملیکا رایطه ی بسیار خوبی با او داشته است و این علاقه را می توان از عکس های دو نفره ای که او در اینستاگرام قرار داده است متوجه شد. 

علت مرگ ملیکا کانتوری در کرج

ملیکا کانتوری تومور مغزی داشت که در مدت 56 روز به سرطان او پی بردند و او را جراحی کردند. عملش موفقیت آمیز بوده و  پس از جراحی به هوش می آید و تومور او از بین می رورد.

اما پس از چند روز به علت باکتری بیمارستانی بدن ملیکا را عفونت گرفته، عفونت به مغزش رسیده و در نهایت باعث مرگ ملیکا کانطوری در کرج می شود. در واقع آبسه مغزی در تاریخ 16 مرداد 98 ملیکا کانطوری را به کام مرگ می کشاند.

 طبق اطلاعاتی که از لایو اینستاگرام بستگان ملیکا کانتوری به دست آمده است عمل جراحی دفعه ی اول وی موفقیت آمیز بوده است. سپس بار دیگر برای جلوگیری از نابینا شدن، عمل مجددی انجام می دهند و هر دو عمل موفقیت آمیز اعلام می شود. سپس بدنش او را عفونت می گیرد اما پزشکان متوجه علت آن نشده تا بخیه سرش باز می شود و عفونت بیرون می زند و خانم کانطوری دو مرتبه ی دیگر عمل می شود. بر اثر خالی کردن آبی که در سرملیکا جمع شده بود در بیمارستان دچار عفونت ببمارستانی شده و منجر به مرگ مغزی ملیکا کانطوری می شود. به گفته ی پزشکان او باکتری بیمارستان، باعث عفونت شده است.

 منبع : ساینس هاب 

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها